В сімействі Nexus не без браку

Кілька днів тому перші покупці отримали свої довгоочікувані Nexus 5X, і тепер вони стверджують: новинка схильна до проблеми, яка вже спостерігалась і в минулих початкових партіях Nexus ґаджетів виробництва компанії LG. Мова йде про жовтий відтінок дисплея у ряду пристроїв Nexus 5X, що дуже стає помітно порівнюючи з нормальними дисплеями інших смартфонів.

affected-nexus-5x

Вже відомо, що причина даної проблеми апаратна, вона криється в тому, що непросохлий між частинами екрана клей, дає жовтий відтінок. Таке пожовтіння зазвичай проходить саме, досить почекати приблизно тиждень. Однак Google та LG справедливо вважають себе винними в даній проблемі, тому пропонують безкоштовну заміну Nexus 5X у разі її виявлення.

affected-nexus-5x

Новинка від LG, як і його старший брат виробництва Huawei, поки що не продаються в Україні, проте деякі приватні особи вже починають завозити ґаджет невеликими партіями. Тому при покупці даних пристроїв варто уважно перевіряти дисплей, адже в разі якихось складнощів замінити екран безкоштовно буде проблематично.