В Мережу просочились характеристики нових процесорів від Samsung

samsung_exynos

Зараз багато виробників смартфонів та планшетів будують свої девайси на базі процесорів від досить популярних компаній, таких як: Qualcomm, MediaTek та Intel. Samsung як великий південнокорейський технологічний гігант, вирішила йти іншою дорогою, використовуючи процесори власної розробки. У Мережі просочилась інформація про нові платформи Samsung Exynos, що будуть серцем смартфонів 2016 року.

Ресурс SamMobile повідомляє, що нові Samsung Exynos 7880 і 7650 призначені для прийдешніх преміальних пристроїв середньоцінового сегмента. Швидше за все, мова йде про лінійку Galaxy A. Обидва рішення будуть побудовані за 28-нм техпроцесі.

samsung_exynos

Перший чіпсет являє собою 64-розрядне рішення, виконане по конфігурації big.LITTLE, оснащене ядрами Cortex-A72 з частотою 1,8 ГГц і Cortex-A53 з частотою 1,3 ГГц, а також «графікою» ARM Mali-T860MP4 GPU. Другий же чіпсет отримає ядра Cortex-A72 з частотою 1,7 ГГц і Cortex-A53 з частотою 1,3 ГГц і «графіку» ARM Mali-T860MP3 GPU.

Що ж стосується майбутнього флагмана Samsung Galaxy S7, то нагадаємо, що девайс планується в трьох варіантах з різними процесорами: одним від Qualcomm, а також двома різними Exynos. Ми вже чули, що, імовірно, Galaxy S7 отримає, нарівні з фірмовим рішенням, топовий процесор Qualcomm Snapdragon 820 (MSM8996), про який вже відомий ряд подробиць, у тому числі використання когнітивної платформи Zeroth, анонсованої в 2013 році.

samsung_exynos

Судячи з усього, на значній частині ринків флагман буде представлений з очікуваним Exynos 8890, який зараз проходить в компанії під кодовим ім’ям Mongoose (маркетингова назва, як очікується буде Exynos M1). Результати бенчмарків S7 з даним рішенням вже потрапили в мережу. Другим фірмовим процесором може стати Exynos 7422 – цей чіпсет пророкували Note 5, однак топовий фаблет вийшов з вже випробуваним в S6 і S6 edge Exynos 7420.

Galaxy S7 з процесором Qualcomm буде продаватися в США і Китаї, версія з Exynos 7422 з’явиться в Індії, а Exynos 8890 буде встановлюватися в S7, призначені для ринків Південної Кореї, Японії та Європи, розповідають джерела.