В компанії Apple великі сумніви щодо успіху iPad Pro

iPad Pro-Ua Format

Як повідомляє DigiTimes, обсяги замовлень на iPad Pro у постачальників компанії в Азії виявилися досить консервативними, тому в компанії Apple не впевнені в тому, що новий планшет з 12,9-дюймовим екраном буде користуватися широким попитом.

На початку наступного місяця очікується поява в магазинах iPad Pro, вартість базового варіанту з 32-гігабайтним накопичувачем починається з 799 доларів, потім йде модель з накопичувачем на 128 ГБ за 949 доларів. Нарешті, додавання LTE-модуля до пристрою збільшить цінник до 1080 доларів. Девайс буде запропонований в трьох колірних рішеннях.

iPad Pro

Щоб розкрити увесь потенціал iPad Pro доведеться придбати стилус Apple Pencil за 100 доларів і клавіатуру Smart Keyboard за 170 доларів. Загальна сума, яку в більшості доведеться викласти за новинку, перевищує 1000 доларів. Це, судячи з усього, і є ключовим фактором, чому Apple обмежила першу партію iPad Pro числом 2500000 примірників.

Навряд чи клієнти з ділового середовища та освітньої сфери, на яких розрахований iPad Pro, погодяться витрачати настільки значні кошти на новинку, вважають аналітики. Очевидно, це розуміє і сама Apple, яка поки обережно формує замовлення на два найближчі квартали.

Відзначимо, що минулого тижня своїми враженнями від 12-дюймового планшета Apple поділився експерт, журналіст, викладач і з технологій Фрейзер Спейрс, що побував на спеціальній презентації в Лондоні. За його словами, iPad Pro разом з фірмовими аксесуарами Apple пропонує по-новому поглянути на роботу з планшетами і процес створення контенту. Він похвалив функцію багатозадачності і стилус, який назвав «надзвичайно хорошим».