У новому білді Windows 10 нав’язуватиме вбудовані програми

writing_Ua Format

Схоже, компанія Microsoft придумала новий спосіб змусити користувачів використовувати свій браузер Edge на Windows 10 замість таких популярних Firefox та Chrome. В нещодавньому скріншоті, який з’явився в Мережі, демонструється превью-білд Windows 10 під номером 10568, в якому розробник додав нове віконце, яке буде з’являтися, коли ви захочете змінити браузер за замовчуванням. Наприклад, якщо Microsoft Edge встановлений у вас як стандартний браузер, а ви хочете відкрити Chrome, то вискочить вікно, яке попросить вас дати Edge ще один шанс.

Screenshot_Edge на Windows 10_Ua Format

У цьому вікні говориться про всі заслуги Microsoft Edge: він дозволяє вам писати прямо на сторінках інтернет сайтів; браузер оснащений інтеграцією з Cortana та функцією зручного читання сторінок. Якщо натиснути на цю кнопку, виділену жирним шрифтом, то вам доведеться продовжити користуватися Edge. Такий вчинок Microsoft, безумовно, дуже обурив конкуруючі компанії. Наприклад, Mozilla звинуватила Microsoft в тому, що та ускладнює вибір стандартного браузера на Windows 10 – пізніше компанія навіть випустила навчальне відео, в якому показано, як змінити браузер за замовчуванням.

До слова, Microsoft застосувала сохожу політику і для додатків фото та музики. Якщо ви спробуєте встановити який-небудь додаток з цих двох категорій, то операційна система вічливо запропонує вам ще раз все обміркувати і спробувати Groove Music та вбудовану програму для роботи з фотографіями. Дане оновлення для Windows 10 має вийти вже в найближчі кілька тижнів – залишається сподіватися, що Microsoft доопрацює нову «особливість» своєї ОС або зовсім від неї відмовиться.