У мережі з’явилися перші фотографії 4-дюймового iPhone 6s mini

iPhone 6s mini

У 2014 році Apple випустила нові смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus, які обладнані 4,7- і 5,5-дюймовими дисплеями відповідно, тоді як всі попередні покоління, починаючи з iPhone 5, комплектувалися 4-дюймовими екранами. Але вже в 2015-му компанія планує повернутися до цього форм-фактору, про що неодноразово повідомляли інформовані джерела.

Судячи по свіжих «шпигунських» зображеннях новинки, пристрій, іменований iPhone 6s mini, буде випускатися в тих же кольорах, що й iPhone 6s і iPhone 6s Plus, включаючи новий колір «рожеве золото». Від старших модифікацій новинка буде відрізнятися лише меншими розмірами.

Apple розуміє, що випуск великоформатних мобільних пристроїв типу 4,7- і 5,5-дюймових iPhone прийшовся до вподоби далеко не всім. Тому в Купертіно є намір змінити нинішній розклад. Компанія випустить компактний iPhone, виходячи зі зручності використання старих моделей однією рукою. Деякі власники «шісток» відчувають з цим проблеми. Також нова модель припаде до смаку жіночій аудиторії. Мова йде про те, щоб смартфон міг поміщатися в сумочку, або у маленьких жіночих руках.

Інформація про технічні характеристики iPhone 6s mini крім 4-дюймового дисплея поки відсутня. Вважається, що апарат за технічними характеристиками буде схожий з iPhone 5s. Модель дозволить збільшити продажі «яблучних» смартфонів, так як користувачі охочіше купують пристрої в новому форм-факторі, ніж моделі минулого року.

Офіційний анонс 4-дюймового iPhone 6s mini очікується до кінця осені.