Тепер на Android-додатках простіше заробляти

Android-money-Ua Format

Цього року на конференції I/O 2015 компанія Google пообіцяла випустити нові інструменти для розробників, що дозволили б спростити управління рекламою в додатках і донести їх до більш широкої аудиторії. Для розробників, безумовно, це вкрай корисна функція. В консолі для розробників Google Play, сьогодні нарешті з’явилася дана утиліта. Управляти цією функцією простіше нікуди: потрібно налаштувати бюджет в AdWords, і Google автоматично створить рекламну кампанію, яка буде поширюватися через пошукові запити в Google, YouTube, Google Play і Google Display Network.

При цьому від розробників потрібно мінімум зусиль, так як Google все робить автоматично. Система сама бере картинки, відео та опис програми та оптимізує їх для різних форматів реклами. Розробники навіть можуть бачити, які види рекламних оголошень працюють краще і налаштувати систему, щоб саме вони показувалися частіше.

Крім цього, розробники тепер можуть подивитися, звідки користувачі перейшли до скачування їх програми та оптимізувати рекламну кампанію.

Джерело: phandroid.com