Samsung запозичує технологію 3D Touch для майбутнього Galaxy S7

Samsung запозичує технологію 3D Touch для майбутнього Galaxy S7-Ua Format

Минулого тижня компанія Synaptics анонсувала технологію Clear Force, яка являє собою аналог дисплеїв 3D Touch в iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Вона також здатна розпізнавати різні ступені натискання на екран. Згідно з останніми даними, Samsung має намір впровадити технологію в свій наступний флагманський смартфон Galaxy S7, який буде представлений на початку наступного року.

За наявними відомостями, Samsung вже уклала партнерську угоду з Synaptics на поставку сенсорів Clear Force. За умовами операції, продукція південнокорейського бренду з новим оснащенням надійде в продаж вже в першому кварталі 2016 року. В цей же час очікується офіційний анонс Galaxy S7.

Samsung запозичує технологію 3D Touch для майбутнього Galaxy S7-Ua Format

В принципі, наявність такої розробки у флагманів Samsung цілком очікувана, адже корейцям необхідно скорочувати технологічне відставання від останніх гаджетів Apple. Крім того, Synaptics обіцяла, що почне поставки своїх сенсорних панелей, чутливих до різного ступеня натискання, вже найближчим часом.

На даний момент достовірної інформації про Galaxy S7 небагато. Відомо, що Samsung готує кілька прототипів, у тому числі із зігнутим екраном. За чутками, буде три моделі пристрою з різними процесорами. Топова версія отримає Exynnos M1 або Snapdragon 820 (залежно від регіону), а бюджетна версія – експериментальний чіпсет Exynos 7422, який об’єднує обчислювальні ядра, постійну і оперативну пам’ять, графічне ядро ​​і модем.

Відзначимо, що застосування дисплея з підтримкою сили натискання анонсувала китайська Huawei в своєму смартфоні Mate S за кілька днів до презентації Apple. Однак першими комерційними апаратами на ринку стали саме iPhone 6s і iPhone 6s Plus.