П’ятимільйонний позов пред’явили компанії Apple через функцію «Допомога з Wi-Fi»

Ua Format

Причиною позову є надмірна витрата мобільного трафіку. Для Apple звична справа – судові розгляди. Днями компанії пред’явили позов два користувачі iOS 9 – Вільям Скотт Філліпс та Сьюзанн Шмідт Філліпс. Вони звинуватили мобільну ОС в надмірному споживанні мобільного трафіку.

Як стверджують позивачі, через нову функцію «Допомога з Wi-Fi» в iOS 9 їхні витрати на мобільний інтернет в загальній сумі склали понад 5000000 доларів.

Це дійсно так. До того ж немає абсолютно ніякого попередження чи повідомлення про те, що пристрій перемикнувся на використання стільникових даних. – Пишеться в позові

Ua Format

Багато користувачів не розуміють принципу роботи «Допомога з Wi-Fi», а більшість навіть не підозрює про існування такої функції. Не дивно, що найчастіше у подібних користувачів виникає значна перевитрата трафіку і, відповідно, деякі фінансові збитки. Проте в новому груповому позові стверджується, що Apple повинна відшкодувати всі надлишки, пов’язані з використанням вищевказаної функції. Адже саме «яблучна» компанія відповідальна за завданий збиток.

Після оновлення до iOS 9 «Допомога з Wi-Fi» включається автоматично. Її завдання полягає в тому, щоб забезпечити стабільне інтернет-з’єднання. Тому при слабкому сигналі Wi-Fi функція перемикає девайс на використання стільникових даних. Після того, як користувачі стали скаржитися на істотне збільшення витрати мобільного трафіку, компанії довелося детально описати нову функцію на сайті підтримки.

За матеріалами appleinsider.com