Потужність Microsoft Surface Book виявилась перебільшеною

Під час презентації Surface Book компанія Microsoft заявила, що її ноутбук в два рази продуктивніше 13-дюймового MacBook Pro останнього покоління. Варто відзначити, що в Surface Book застосовується дискретна відеокарта останньої серії від NVIDIA з пам’яттю GDDR5, тоді як в MacBook Pro 13 використовується тільки інтегрована графіка від Intel. Також потрібно уточнити, що дискретна відеокарта використовується лише в топових конфігураціях Surface Book або ж докуповується окремо. Ресурс PCWorld перевірив продуктивність обох ноутбуків і прийшов до висновку, що Microsoft ввела в оману.

Згідно з результатами бенчмарка Geekbench 3, MacBook Pro 13 2015 за $1500 з процесором Intel Core i5-5257 і графікою Iris 6100 трохи обходить в продуктивності Microsoft Surface Book за $1700 з процесором Intel Core i5-6300U і відеокартою NVIDIA.

image

Обійти конкурента Microsoft Surface Book вдалося в бенчмарку LuxMark, але перевага була далеко не в два рази, як обіцяли на презентації.

image

Єдиний тест, де Microsoft Surface Book повністю “зробив” MacBook Pro 13 – це відеоігри. У грі Tomb Raider перший показав 74 кадрів в секунду, тоді як на MacBook було тільки 23,6 fps. Але це заслуга дискретної відеокарти NVIDIA.

image

Співробітники PCWorld прийшли до висновку, що Microsoft ввела користувачів в оману своєю заявою, оскільки Microsoft Surface Book виграє виключно в тесті графіки. Більш коректно було б порівнювати ноутбук від Microsoft з 15-дюймовим MacBook Pro, де використовується дискретна відеокарта від AMD.

Джерело: 9to5mac.com