Порівняння камер всіх поколінь iPhone

Вихід кожного нового iPhone безумовно є гучною подією. З року в рік компанія покращує якість камери у своїх смартфонах, що не залишається без уваги громадськості, так як iPhone є найпопулярнішим у світі мобільним пристроєм для створення фотографій. У нових iPhone 6S і iPhone 6S Plus вперше за довгий час роздільну здатність матриці було збільшено з 8 до 12 мегапікселів, що повинно позитивно позначитися на деталізації одержуваних знімків. Ліза Беттані з ресурсу SnapSnapSnap порівняла якість зйомки всіх поколінь iPhone, починаючи з першого і закінчуючи iPhone 6S.

Знімки дозволяють побачити, як поліпшувалися камери на iPhone починаючи з 2007 року і по сьогоднішній день. Якщо порівняти перші моделі і останні, то різниця видна неозброєним оком, а от починаючи з iPhone 4S, де вперше з’явився 8-мегапіксельний сенсор, якість одержуваних фотографій ставало лише трохи краще, що можна побачити на представлених фотографіях.

Для порівняння камер iPhone дівчина використовує додаток Camera, розробником якого є вона сама.

Ліза Беттані зазначає в iPhone 6S збільшення швидкості автофокусу, більш точну передачу кольору, а також деталізацію і різкість, особливо в умовах низької освітленості. При цьому Apple вдалося уникнути появи кольорових артефактів, які часто зустрічаються при збільшенні кількості мегапікселів.

Ознайомитися з усіма знімками в оригінальному розмірі та якості можна на сайті SnapSnapSnap