Планується, що в 2016 році кожен Android-смартфон матиме 3D Touch

Новий iPhone 6s пропонує користувачам технологію 3D Touch, завдяки якій смартфон розуміє силу натискання на екран. Користувальницький інтерфейс операційної системи і багато додатків вже адаптовані під нові можливості. Щось подібне зустрічається далеко не в кожному смартфоні на Android, а реалізація в Huawei Mate S, який пропонує подібну технологію, залишає бажати кращого. Все це тимчасово. Компанія Synaptics заявляє, що багато флагманських смартфонів 2016 року зможуть розпізнавати силу натиснення.

Свої слова компанія Synaptics закріпила випуском контролера тачськріна ClearPad 3700, завдяки якому екрани смартфонів на Android зможуть працювати так само, як сенсорний екран iPhone 6s. Неможливо повірити в те, що Samsung і інші виробники не захочуть скористатися можливістю потягатися з Apple. На сучасному ринку великі гравці не дозволять собі випустити смартфон, який в чомусь поступається конкурентам.

Звісно, ​​найцікавіше питання – чи включить Google підтримку розпізнавання сили натискання в наступну версію Android. Якщо виробники смартфонів адаптують свій інтерфейс під нові можливості тачськріна, буде добре, але зовсім інші можливості відкриються в той момент, коли розробники додатків почнуть активно використовувати технологію.