Певне, краща гра в своєму жанрі — Dr. Parking 4

вчимося паркувати автомобіль

Ігор, де потрібно припаркувати автомобіль, в Google Play величезна кількість. Кожна гра оригінальна, має свою фізику поведінки автомобілів, унікальну графічну складову, а також різні ігрові режими. Наприклад, в Dr. Parking 4 акцент зроблений, як на одиночний, так і на мультиплеєрний режим.

Одиночний режим являє собою практику, яка складається з 40 рівнів. Якщо ви недостатньо досвідчені, щоб почати змагання з іншими користувачами, вам буде потрібно пройти певну кількість практичних рівнів, наприклад, для доступу до ліги малолітражних автомобілів потрібно пройти 20 практичних рівнів на авто даного класу.

вчимося паркувати автомобіль

Ігрові рівні являють собою 3 ліги:

  • Ліга малолітражних автомобілів
  • Ліга середньогабаритних автомобілів
  • Ліга великогабаритних автомобілів

Як правило, великогабаритні автомобілі найдорожчі. Мені, в свою чергу, на проходженні практичних завдань вдалося купити собі лише якусь подобу чи то Skoda Oktavia, чи то Audi – автомобілі в грі повторюють реальні аналоги.

вчимося паркувати автомобіль

У мережевому рівні суперники будуть напівпрозорі, а ваша мета – дійти до фінішу раніше суперника. Карти в мережевому режимі збігаються з картами в практичному, таким чином, ви зможете натренувати себе під певні карти до досконалості.

Однак головні особливості гри, на мій погляд, – це ігрова механіка, приємна стилізована графіка і вид від першої особи. У вас не вийде поганяти тут на великих швидкостях, автомобілі пересуваються дуже повільно, як ніби на автоматичній коробці передач ви опустили педаль гальма. Камеру в грі можна обертати як душі завгодно.

Окремо варто сказати про наявність парктроніка, який буде подавати сигнал, збільшуючи свій такт в міру наближення до перешкоди. Це, до слова, дуже допомагає у випадку, якщо ви любитель поїздити з видом від першої особи, втім, як і я. На мій погляд, саме таке розташування камери максимально занурює вас в автомобіль.

Які підсумки? На наш погляд, Dr. Parking 4 – найкраща гра в своєму жанрі. Не вірите? Переконайтеся самі, скачавши її по посиланню нижче, до того ж гра повністю безкоштовна. Звичайно, в ній є реклама, однак вона абсолютно не заважає. У грі також є золоті монети, які можна придбати за реальні гроші. За них можна купити тюнінговане авто кожного виду.

Додаток: Dr. Parking 4
Розробник: SUD Inc.
Категорія: Гонки
Версія: 1.03
Ціна: Безкоштовно
Завантажити: Google Play