Перша в світі камера з шістнадцятьма об’єктивами коштує як два iPhone

Light L16

Компанія Light представила інноваційну камеру L16, в якій використовуються відразу 16 об’єктивів з різними фокусними відстанями. Кожен з них оснащений власною 13-мегапіксельною матрицею. Пристрій поміщений в тонкий компактний корпус.

Зображення знімають модулі, згруповані на фокусній відстані: пять 35-міліметрових модулів, п’ять 70-міліметрових і шість 150-міліметрових. Останні два об’єднані в оптичну систему зі зламаною оптичною віссю, при якій оптика і сенсори розташовані перпендикулярно напрямку зйомки. Камера оснащена бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, завдяки чому фото можна відправляти на комп’ютер або викладати в Інтернет.

Light L16 може робити якісні знімки в умовах недостатньої освітленості. Одночасно фотографувати можуть 10 об’єктивів. «Злите» в результаті зображення виходить високої якості з роздільною здатністю до 52 мегапікселів. Користувачі можуть змінювати фокус після зйомки.

Розробники позиціонують свій ґаджет як альтернативу дзеркальним камерам, які доставляють незручності фотографу при зміні об’єктивів.

Залишити попереднє замовлення на камеру можна на сайті розробників за $ 1 299. Доставити камеру покупцеві обіцяно влітку майбутнього року. З 6 листопада камера подорожчає до 1699 доларів.