Перша спільна зарядка для iPhone і Apple Watch від компанії Belkin

Belkin

Не так давно Apple розширила свою програму Made for Apple Watch («Зроблено для Apple Watch»), дозволивши виробникам аксесуарів створювати пристрої з інтегрованою зарядкою для своїх розумних годинників. Тому компанія Belkin, один з найвідоміших виробників кабелів, зарядок і інших аксесуарів для iOS-пристроїв, вирішила не сидіти на місці і спільно з Apple створила єдину зарядку для iPhone і Apple Watch.

Новий аксесуар став першим стороннім пристроєм, який дозволяє одночасно заряджати iPhone і Apple Watch без використання оригінальних кабелів для зарядки. Все, що потрібно — підключити до мережі док-станцію, вставити iPhone в спеціальний слот з Lightning, а годинник помістити на магнітний майданчик з вбудованою бездротовою зарядкою.

Belkin

Розміри самої док-станції майже не перевищують габарити iPhone 6s — Belkin вдалося зробити її неймовірно компактною без шкоди для основних функцій.

Belkin

Коштувати це задоволення, як ви зрозуміли, буде чимало — 130 доларів. Поки новинки немає у продажу, але дуже скоро ви зможете замовити її на офіційному сайті Belkin і навіть в онлайн-магазині Apple.