ОС Android на смартфоні Priv буде з фірмовим захистом від BlackBerry

blackberry-priv-Ua_Format

BlackBerry надала додаткову інформацію про заходи, вжиті з метою максималізації безпеки BlackBerry Priv через перехід з «рідної» ОС на Android. Протягом багатьох років BlackBerry робила ставку на захищеність своєї операційної системи, проте, з переходом на Android для Priv, постало питання, чи вдасться BlackBerry залишитися вірною своїй традиції безпеки та захищеності.

Ось деякі зі змін, внесені компанією BlackBerry заради безпечності Priv на Android:

  • BlackBerry’s Hardware Root of Trust – унікальний процес, який вводить криптографічні ключі в апаратну частину пристрою, забезпечуючи надійний фундамент для всієї платформи.
  • Verified Boot та Secure Bootchain, які використовують вбудовані ключі, щоб перевірити всі складові роботи пристрою: від апаратної частини й ОС до додатків. Це робиться для того, щоб переконатися, чи не були вони підроблені.
  • Ядра Linux з численними патчами й змінами конфігурації для підвищення безпеки.
  • FIPS 140-2 повне шифрування диска за замовчуванням, задля захисту приватності.
  • Інфраструктура «BlackBerry Infrastructure» – захищена глобальна мережа з високою пропускною здатністю.

Крім того, Priv інтегрується з Android for Work, що дозволяє розділяти роботу, персональні дані та додатки. Ви можете керувати приватністю за допомогою вбудованого додатка DTEK від BlackBerry. DTEK покаже вам, які персональні дані отримують додатки, наскільки ваші дані захищені, дозволить налаштувати шифрування і не тільки. BlackBerry повідомить про додаткові можливості Priv найближчими тижнями.

Нещодавно було опубліковане відео про переваги BlackBerry Priv.

За матеріалами blackberry.com