Опубліковано список джейлбрейк-твіків, сумісних з iOS 9 і iOS 9.0.2

iPhone-6-cydia

Радісною новиною для користувачів iPhone і iPad, які не люблять тримати свій ґаджет в обмежених можливостях від виробника, стало те, що група хакерів Pangu випустила неприв’язаний джейлбрейк для iOS 9. Експлойт доступний тільки для ПК під управлінням Windows, тому, на жаль, на даний момент користувачам Mac ОС потрібно трішки почекати. Китайці обіцяють представити утиліту і для OS X, але точних дат виходу даної версії поки не оголошують.

spisok-1-Ua Format

Джейлбрейк дозволяє отримати повний контроль над iPhone і iPad. Користувачі можуть встановлювати зламані додатки, а також різні джейлбрейк-твіки. При цьому ніхто не дає гарантію успішного зламу гаджета, тому завжди рекомендується робити резервну копію. Крім того, зараз далеко не всі джейлбрейк-аддони сумісні з iOS 9. Частина неофіційних додатків поки не працює з «дев’яткою».

spisok-2-Ua Format

З моменту релізу Pangu9 пройшло менше доби і розробники ще не встигли оновити свої програми для сумісності з iOS 9. Зрозуміло, це тільки питання часу – зовсім скоро розробники внесуть необхідні правки і випустять оновлення. Джей Фріман вже оновив фреймворк Cydia Substrate.

У мережі з’явився документ, який в оперативному режимі відображає ситуацію з джейлбрейк-розробками в Cydia. Список налічує кілька сотень твіків і містить такі пункти: «Назва», «Сумісність», «Версія», «Примітки», «Репозиторій». На момент вечора середи, понад 80 популярних твіків вже сумісні з iOS 9 і близько 90 твіків або не сумісні, або тільки частково сумісні з новітньою платформою Apple.

Онлайн-документ доступний за цим посиланням.