Огляд оновленого трекпада Magic Trackpad 2 з технологією Force Touch

Magic-Trackpad-2-Ua Format

На цьому тижні, крім оновлених iMac, Apple представила новий трекпад Magic Trackpad, оновила мишу Magic Mouse та бездротову клавіатуру Magic Keyboard. Вся лінійка бездротової периферії замість змінних батарейок, тепер оснащується вбудованими акумуляторами, які можливо підзаряжати.

Трекпад Magic Trackpad другого покоління вперше дає можливість користуватися технологією Force Touch на настільних комп’ютерах. Технологія відкриває нові способи взаємодії з операційною системою, в тому числі натискання із зусиллям на слові, щоб дізнатися його значення, на файлі для його швидкого перегляду або на адресі для перегляду карти.

Magic-Trackpad-2-Ua Format

Magic-Trackpad-2-Ua Format

Чотири сенсора під поверхнею трекпада, чутливі до змін тиску, роблять використання зручніше і ефективніше і гарантують ще більше занурення в контент. На відміну від першої моделі Magic Trackpad 2, однакового сприймає натискання в будь-якій точці сенсорної панелі.

Повністю скляна поверхня Magic Trackpad 2 стала майже на 30% більше в порівнянні з попередньою моделлю. З такою конструкцією і більш низьким профілем жести прокрутки і змахування стали ще зручніше.

Magic-Trackpad-2-Ua Format

Magic-Trackpad-2-Ua Format

Magic-Trackpad-2-Ua Format

Трекпад Magic Trackpad 2 автоматично створює пару з Mac і відразу готовий до роботи. Аксесуар досить підключити до комп’ютера за допомогою шнура для зарядки і останній автоматично встановить з’єднання. Аксесуар може працювати без підзарядки протягом місяця або більше і повністю заряджається за 2:00.

Magic Trackpad 2 – найдорожчий аксесуар в лінійці нових периферійних рішень Apple. За сенсорну панель з підтримкою Force Touch доведеться викласти 3000 гривень. Клавіатура Magic Keyboard доступна за рекомендованою ціною 2500 гривень, а миша Magic Mouse 2 – 1750 гривень.