Моноблок HP Envy Curved All-in-One оснащений зігнутим 34-дюймовим екраном

Асортимент HP поповнився моноблоком Envy Curved All-in-One. Як можна здогадатися з назви, дисплей пристрою зігнутий, хоча цим вже сьогодні нікого не здивувати. Діагональ панелі дорівнює 34 дюймам, роздільна здатність – 2880 х 1620 точок, радіус кривизни – 2000 мм.

HP представила нові моноблоки і монітор лінійки Envy

Про параметри відомо не дуже багато. Серцем, само собою, служать нові процесори Intel Skylake. В даному випадку це якісь моделі Core i5 і Core i7. Новинка дозволить навіть пограти в більшість сучасних ігор, нехай і не на максимальних налаштуваннях, завдяки встановленій відеокарті GeForce GTX 960A. Оперативної пам’яті 8 або 16 ГБ. Для зберігання даних використовуються SSD об’ємом 128 ГБ або HDD об’ємом 2 ТБ. З решти відомо про два порти USB 3.0, два USB 2.0, камеру Intel RealSense і вартість від $ 1800.

HP представила нові моноблоки і монітор лінійки Envy

Крім даної моделі HP анонсувала ще два моноблока Envy All-in-One з екранами діагоналлю 23,8 і 27 дюймів. В даному випадку використовуються панелі зі здатністю Full HD або 4K залежно від модифікації. Основні параметри такі ж, як і у старшої версії, за винятком відеокарти – тут використовується адаптер AMD Radeon R9. Ціна моноблоків починається з $ 1000 і $ 1200 за меншу і більшу версії відповідно.

Останньою моделлю є Envy 32 Media Display. Це вже монітор з 32-дюймовим екраном роздільною здатністю 4K і 100-відсотковим охопленням колірного простору sRGB. Пристрій підтримує технологію AMD FreeSync, так що підійде в якості ігрового рішення. Монітор оснащується портами HDMI і DisplayPort, а також парою стереодинаміків B & O потужністю 6 Вт. Монітор потрапить на прилавки 18 жовтня за ціною $ 500.