Минулорічні Nexus отримують Android 6.0 Marshmallow

Минулорічні Nexus отримають Android 6.0 Marshmallow

Минулого тижня компанія Google пообіцяла, що незабаром надасть оновлення до новітньої версії операційної системи Android 6.0 Marshmallow пристроям Nexus минулих років. Вранці 5 жовтня 2015 року розпочався процес оновлення девайсів. Якщо користувач має Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9, Nexus 7 (2013) або Nexus Player, то він може сподіватися на швидке отримання повідомлення про оновлення. Раніше вже повідомлялося про те, які пристрої HTC з часом отримають оновлення до Marshmallow.

Таким чином, незабаром користувачі зможуть спробувати ті нові можливості, якими Google наділила свою чергову операційну систему, і скласти власне уявлення про ОС Android 2015 року. Як і слід було очікувати, першими оновлення отримають користувачі девайсів лінійки Nexus.

Android Marshmallow

Про це повідомляється в замітці «Google Starts Rolling Out Android Marshmallow To Nexus Devices», опублікованій ресурсом TechCrunch. Як відомо, нові телефони Nexus 5X і 6P відразу «з коробки» працюють під управлінням операційної системи Android Marshmallow. Вони почнуть поставлятися вже в жовтні 2015 року.

Android 6.0 не відрізняється істотними новими функціями, а лише деякими корисними удосконаленнями в порівнянні з попередньою версією операційної системи. Вбудована підтримка сканера відбитків пальців є найбільш значною новою можливістю, характерною для нових телефонів. Крім того, користувачі Marshmallow отримали можливість управління тими дозволами, які вони надають тим чи іншим додаткам.

Android Marshmallow

Ще однією важливою функцією Marshmallow стала «Google Now on Tap», що надає користувачеві додаткову інформацію про проглянутий на екрані контент при торканні та утриманні кнопки Home. Втім, користувачам тільки належить познайомитися з цією новою функцією і оцінити, чи корисна вона на практиці.

Нова версія операційної системи була представлена пошуковим гігантом 29 вересня 2015 року поряд з новими смартфонами Nexus 5X і 6P, в яких виправлені деякі недоліки, робили Nexus 6 недостатньо популярним серед користувачів. Втім, для нових телефонів характерний цілий ряд відсутніх функцій, якими багато користувачів хотіли б володіти.

Які будуть перші враження від Android Marshmallow?