Microsoft випустила лаунчер для платформи Android

Microsoft-launcher

Стала доступна фінальна версія лаунчера розробленого Microsoft для платформи Android, що включає: графічну оболонку з ярликами додатків, контакти та інші функції. Програма підтримує автоматичну зміну фонового малюнка раз на добу. Стиль Arrow Launcher, дуже сильно нагадує iOS 9, причому, у спрощеному вигляді, тому користувачів iPhone творіння розробників Microsoft може зацікавити. Сама компанія в числі достоїнств лаунчера називає простоту і зручність використання.

arrow-Ua Format

Arrow Launcher складається з трьох екранів. Центральний з двома розділами містить ярлики додатків, які були запущені недавно, і найбільш часто використовувані програми. Свайп вліво виводить екран, на якому відображаються контакти, а свайп вправо – екран Нотатки та нагадування, де відображуються завдання. Нові завдання можна створювати прямо на цьому екрані, відзначати їх виконаними і вказувати час і дату виведення нагадування.

arrow-Ua Format

У нижній частині лаунчера знаходиться меню з п’ятьма ярликами: чотири з них можна налаштувати, п’ятий ярлик – в центрі – призначений для виведення меню з усіма встановленими на смартфон додатками. Свайп знизу вгору виводить додатковий екран з ефектом розмиття “а-ля Пункт управління”. Тут розміщені кнопки Авіарежиму, Wi-Fi, Bluetooth, Ліхтарика, регулювання яскравості екрану і т.д.

Розробка лаунчера для Android узгоджується з новою стратегією Microsoft, суть якої полягає в охопленні якомога ширшої аудиторії користувачів мобільних пристроїв. Тому корпорація стала більш активно випускати софт для сторонніх платформ – iOS і Android, – частка яких у десятки разів більше, ніж у Windows Mobile.