Microsoft Surface Pro 4 на 50% потужніше MacBook Air

microsoft surface pro 4

Окрім нових смартфонів сьогодні в Нью-Йорку компанія Microsoft представила планшетний комп’ютер Surface Pro 4, який зазнав безліч істотних змін у порівнянні з попередньою моделлю. Товщина новинки складає всього 8,4 мм. Компанія зупинилася на такій товщині для того, щоб умістити в корпусі планшетного комп’ютера повнорозмірні роз’єми USB. Апарат також оснастили 12,3-дюймовим дисплеєм PixelSense c щільністю пікселів 267 ppi, який захищений склом Gorilla Glass 4 товщиною 0,4 мм.

У Surface Pro 4 використовуються процесори Intel Skylake 6-го покоління, завдяки чому він став на 30% продуктивніше торішнього Surface Pro 3. Крім того, в максимальній комплектації доступно 16 ГБ оперативної та 1 ТБ вбудованої пам’яті. Працює планшет під управлінням новітньої Windows 10. Microsoft стверджує, що це найтонший і в той же час  найпотужніший ПК на базі процесорів Intel Core. Крім того, новинка стала найпродуктивнішим планшетом лінійки Surface.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft також попрацювала над аксесуарами для Surface Pro 4. Клавіатура обзавелася сканером відбитків пальців, збільшеним на 40% тачпадом і новим механізмом клавіш. Працювати з текстом на Surface Pro 4 стало ще зручніше. Крім того, змінам піддався і стилус, який підтримує тисячу двадцять чотири ступеня натискання і може працювати від одного заряду цілий рік. Цікаво, що зворотною стороною стилуса можна стирати все, що ви написали на Surface Pro 4. При цьому для зручності користувача аксесуар може “примагнічуватися” до корпусу планшета.

Microsoft Surface Pro 4

Microsoft Surface Pro 4 буде доступний для замовлення вже завтра, а в продаж надійде 26 жовтня. Вартість планшета починається від $ 899.