Microsoft прибере «Панель управління» з Windows

панель управління windows

Microsoft прибере з операційної системи Windows «Панель управління» – класичний елемент операційної системи. Про це повідомив керівник програм Microsoft Брендон ЛеБланк. За його словами, в кінцевому рахунку, «Панель управління» буде замінена на «Параметри» – після того як в «Параметри» будуть перенесені відсутні налаштування.

Вступив у дискусію в Twitter віце-президент Microsoft Гебриель Еул пояснивши, що одночасна наявність «Панелі управління» і «Параметрів» ускладнює розробку і приводить до збільшеного споживання дискового простору і оперативної пам’яті.

«Панель управління» залишається невід’ємним елементом Windows починаючи з версії Windows 2.0, яка вийшла в 1987 року. Вона містить всі налаштування персонального комп’ютера, включає такі модулі, як “Диспетчер пристроїв”, “Клавіатура”, “Миша”, “Персоналізація”, “Звук” та ін. В OS X аналогом є “Системні налаштування”.

Починаючи з Windows 8 в операційній системі є ще один системний додаток з налаштуваннями, який називається «Параметри». Інтерфейс цього додатка оптимізований для сенсорних екранів. Кількість налаштувань в «Параметрах» зростає по мірі виходу нових версій і оновлень системи.

Наявність двох елементів з системними налаштуваннями було розкритиковано користувачами. Зробити єдину панель налаштувань було одним з найбільш популярних побажань до Windows 10, згідно з заявками, що надходять до Microsoft через сайт UserVoice.