Microsoft Office 2016 нестабільно поводить себе на новій OS X El Capitan

Office 2016

Якщо ви вже оновили свій комп’ютер до нової OS X El Capitan, а заодно і встановили на нього свіжу версію популярного офісного пакету, будьте готові до деяких «шорсткостей». На днях корпорація Microsoft визнала існування проблем із сумісністю, які можуть призвести до несподіваного завершення роботи додатків.

У своєму листі ресурсу Download.com представник Microsoft підтвердила наявність складнощів в роботі Office 2016 на комп’ютерах під управлінням OS X El Capitan.

Нам стало відомо, що деякі користувачі пакета можуть зіткнутися з труднощами в роботі, – пише менеджер. – Ми вже працюємо над вирішенням проблеми разом з Apple, а до появи остаточного рішення рекомендуємо встановлювати останні оновлення за допомогою сервісу Microsoft AutoUpdate.

З подібними заявами зверталася і інша співробітниця компанії, один із старших управлінців Фейсал Джілані. На форумі підтримки Microsoft вона написала, що в керівництві знають про проблеми, пов’язані з нестабільною роботою додатків Office 2016, а також поштового клієнта Outlook з ранішого випуску Office 2011. Однак, на жаль, нічого конкретного менеджер не повідомляє – терміни усунення неполадок залишаються невідомими . Ось як виглядає типове повідомлення про помилку.

Office 2016

Про масштаб проблеми красномовно говорить кількість постраждалих: відповідна тема набрала більше десяти тисяч переглядів, а кількість повідомлень досягає декількох сотень, що саме по собі незвично для цього розділу форуму. На даний момент складно сказати, яка зі сторін відповідальна за неполадки в роботі Office: судячи з проведення «спільних робіт» над їх усуненням, в Редмонді можуть вважати, що причиною є упущення Apple. Втім, під цією фразою може ховатися й інший сенс: для виправлення ситуації Microsoft попросту потрібно більше відомостей від Купертіно.

Так чи інакше, звинувачувати розробників було б передчасно: оптимізація сторонніх додатків для нових версій ОС нерідко залишає бажати кращого навіть у великих гравців ринку. Ми ж рекомендуємо придивитися до безкоштовного пакету iWork від Apple, в одній з програм якого, Pages, написаний і цей матеріал. Тим більше що з недавніх пір власники нових «яблучних» пристроїв можуть встановити його абсолютно безкоштовно.