Конфіденційність у Windows 10

Віце-президент Microsoft відповів на питання щодо конфіденційності Windows 10

З моменту релізу Windows 10 в липні цього року головною темою обговорення стали питання безпеки нової операційної системи. Багато користувачів всерйоз стурбовані тим, що Microsoft збирає дані про всі їхні дії. Це призвело до того, що компанія зробила офіційну заяву про свої “шпигунські наміри”. Виконавчий віце-президент Microsoft Террі Майєрсон зазначив, що Microsoft збирає дані і відправляє їх на свої сервери в зашифрованому вигляді. Майєрсон переконує користувачів, що компанія не збирає ніяких відомостей, які могли б бути використані для ідентифікації користувача.

Террі Майєрсон зазначив, що Microsoft збирає різні типи даних. По-перше, це ідентифікатор пристрою, тип комп’ютера і звіти про помилки, які необхідні для забезпечення безпеки і надійності. По-друге, збираються дані про персоналізацію, які включають інтереси і звички користувача в цілях надання індивідуального досвіду роботи з Windows 10.

Нарешті, Microsoft гарантує користувачам, що незалежно від обраних ними налаштувань конфіденційності, ні Windows 10, ні будь-яке інше програмне забезпечення Microsoft не сканує вміст електронної пошти або інших повідомлень або файлів для того, щоб доставити для них цільову рекламу.

Звичайно ж, це не всі відповіді, які користувачі хотіли б почути, але все одно приємно бачити, що Microsoft відгукнулася на скарги і, як і раніше, відкрита для пропозицій. Компанія зробила крок у правильному напрямку, тому залишається сподіватися, що це один з багатьох майбутніх звітів Microsoft про конфіденційність користувачів і майбутньому Windows 10.