iPhone 6s знімає краще професійної камери

iPhone 6s знімає краще професійної камери

Суперечка про те, хто знімає краще – iPhone або професійна камера, триває довгий час. Хтось навіть стверджував, що iPhone 5 знімає як «топовий» Canon, але це була більше суб’єктивна оцінка. Однак дотепер (точніше, до появи iPhone 6s) смартфони від Apple не могли знімати відео в 4K. Тому один з фотографів вирішив порівняти 4K-відео з iPhone 6s і матеріали, зняті за допомогою камери Nikon D750.

Для порівняння фотограф під ніком Fstoppers стиснув 4K-відео з iPhone до 1080p, а потім поставив зняті кадри в один відеоряд із записами на Nikon, знятими в роздільній здатності 1080. Різниця виявилася видна відразу: відео, створене за допомогою iPhone 6s, виявилось набагато яскравішим і насиченим, а при збільшенні масштабу видає неймовірну деталізацію, якої немає на D750.

Як стверджує фотограф, даний експеримент вірний виключно для ідеальних умов зйомки. При недостатньому освітленні та інших перешкодах кадри, зняті на «дзеркалку», безумовно, виявляться кращими. Але навіть сам факт того, що звичайний смартфон може обійти (нехай і на час) професійну камеру, наводить на певні думки.

Якщо ви вже готові бігти за новим iPhone 6s і щосили знімати на нього відео в 4K, приготуйте як мінімум зайві 250 доларів. Одна хвилина такого відео займає близько 400 МБ місця, тому вам знадобиться iPhone з 64 ГБ або 128 ГБ пам’яті. Для порівняння: ціна на Nikon D750  стартує від 1355 доларів. І це без об’єктива в комплекті.