iOS 9.1 beta 5 стала доступна для завантаження на iPhone, iPad і iPod touch

Ua Format - iOS 9.1 beta 5

Незважаючи на недавній реліз операційної системи iOS 9, американська компанія вже наполегливо працює над черговою версією прошивки. Розробники та бета-тестери можуть завантажити на свої пристрої iOS 9.1, до складу якої увійшли незначні зміни. Кілька хвилин тому відбувся реліз п’ятого оновлення бета-версії, встановити яке можна з налаштувань ОС або завантаживши на сайті Apple.

Ua Format - iOS 9.1 beta 5 (2)

Велика частина змін iOS 9.1 в порівнянні зі своєю попередницею залишилися «під капотом», і звичайні користувачі не помітять істотної різниці. До її складу увійшли нові API, які спрощують роботу з Live Photos, а також реалізують підтримку 3D Touch. Останню функцію, яка реагує на силу натиснення на екран, можна порівняти з натисканням на праву кнопку мишки в Windows. З часом Apple може розробити повноцінне контекстне меню, розширивши можливості системи.

Встановити iOS 9.1 beta 5 можна на iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPod touch 5G, iPad 2, iPad з дисплеєм Retina, iPad Air, iPad mini і iPad mini з дисплеєм Retina. В рамках бета-тестування попередні поновлення мобільної операційки можуть завантажити також учасники програми відкритого тестування.

iOS 9.1 beta 5 доступна для авторизованих розробників на сайті Apple. У найближчі дні вона вийде і в системі оновлень на iPhone і iPad для користувачів, зареєстрованих в програмі бета-тестування компанії. Судячи з термінів релізу попередніх збірок, загальнодоступна версія iOS 9.1 може дебютувати набагато раніше і незалежно від релізу iPad Pro, запланованого на листопад цього року.