iFixit показали все, що приховано в 3D Touch

image-iFixit-Ua Format

Головне нововведення та технологія, яка сьогодні задає тренд для майбутніх смартфонів — це 3D Touch в iPone6S. Ми вже говорили, що кожен флагман 2016 року, напевно, отримає свій власний 3D Touch на екран, і в цьому їм допоможе новий контролер від Synaptics. Давайте ж дізнаємось, як ця технологія працює в нових iPhone? Майстри з iFixit вирішили заглянути туди, куди не добереться рука жодного простого користувача.

image-iFixit-Ua Format

iFixit впевнені в тому, що Apple тісно співпрацює з Corning, яка розробила для них гнучке скло. Якщо ви натискаєте сильніше на екран, скло прогинається, і масив з 96 датчиків, розташований в задній частині дисплея, фіксує мікроскопічні зміни до відстані між ними і склом.

image-iFixit-Ua Format

За роботу датчиків відповідає спеціально розроблений чіп, що з’єднується з ними тоненькими доріжками. Робота всієї цієї системи полягає виключно у відстеженні змін відстані до скла. За точність розпізнавання дотиків відповідає все той же дигитайзер.

image-iFixit-Ua Format

Apple казала, що в спеціальний шар, який відповідає за роботу 3D Touch вбудовано підсвічування, проте iFixit зазначили, що цей компонент є окремим і, по всій видимості, може бути легко демонтованим. Для того щоб приховати цей шар з датчиками від очей користувача, був застосований майларовой шар, що відбиває світло від підсвічування екрану, але конструкція не сильно ускладнена.

iFixit також під час розбору підтвердили той факт, що в iPhone 6s встановлено акумулятор меншої ємності в порівнянні з батареєю iPhone 6. Також майстри сказали, що незважаючи на те, що iPhone 6s не є водонепроникним, він досить стійко здатний переносити потрапляння вологи.