HTC і Spotify знаються на вашому настрої

HTC і Spotify змінять ваш настрій

Траплялося таке, що могло хоч трохи погіршити ваш настрій? Ефективних методів боротьби з поганим настроєм немає і донині, а до кожної людини потрібен окремий підхід. Проте з давніх часів людей пов’язує культура, творчість, музика. Саме музика стала засобом передачі іншим наших почуттів і емоцій, у музиці таїться багато сенсу, який відігріє той холод, що панує в серцях деяких людей.

Саме на це зробили ставку хлопці з HTC, які в співдружності з Spotify представили новий онлайн-сервіс, що дозволяє по завантаженій фотографії визначити ваш настрій і у відповідності з цим представити список пісень. Пісні ці повинні допомогти заспокоїти вас чи підняти настрій, адже гарний настрій — запорука здорового і щасливого життя.

За реалізацію проекту відповідала Spotify, однак для HTC це — чудова нагода прорекламувати свої смартфони. Так, головною особою сервісу став HTC Desire 626 — бюджетний смартфон компанії з 5-Мп селфі-камерою і 13-Мп основною. Саме висока якість камер лягла в основу такого вибору.

До того ж, бюджетні пристрої тайванців не славляться широкою популярністю через завищені ціни, що частково повинно виправдати цінову політику компанії.

HTC і Spotify змінять ваш настрій

А ми нагадаємо, що HTC Desire 626 оснащений процесором Snapdragon 410 (для азіатських ринків доступна версія з процесором Mediatek MT6752),  5-дюймовим FullHD-дисплеєм, 13-Мп основною та 5-Мп основною камерою, 1 ГБ оперативної пам’яті (2 ГБ для Азії) і 16 ГБ вбудованої. Акумулятор тут на 2000 маг, чого для HD-роздільної здатності цілком достатньо.

Смартфон можна придбати в середньому за 200 доларів, що досить багато для девайса з подібними технічними характеристиками, про що, втім, ми згадували вище.

Між тим, не так давно була представлена поліпшена версія з приставкою «s», яку відрізняє новий користувальницький інтерфейс Sense 7, проте технічно девайс став гірше. В якості процесора був обраний слабкий Snapdragon 210, втім, через вимогливості оболонки оперативну пам’ять довелося збільшити до 1,5 ГБ. Погіршили і задню (і фронтальну) камеру з 13-Мп до 8 (з 8-Мп до 2).

Кожен бажаючий прямо зараз може випробувати онлайн-сервіс і оцінити його роботу.

За матеріалами phonearena