Головна зброя Android в боротьбі з Apple — Google Now on Tap

Яндекс і Microsoft намагаються всіма силами, але на сьогоднішній день мало кому здається привабливою перспектива мати смартфон на Android без сервісів від Google. Тим часом саме завдяки зусиллям цієї компанії Android стає все розумнішим. Всі нововведення Android 6.0 меркнуть без Google Now on Tap, і багато хто називають цю функцію «ядерною зброєю» проти Apple і її iPhone.

Новий Google Now поєднує в собі всі таланти пошуковика і його сервісів. Якщо ви вже змирилися з тим, що Google знає про вас все і, можливо, навіть більше, стежить за кожним кроком і використовує цю інформацію в різних цілях, у такому випадку з Android 6.0 Google Now може стати для вас незамінним помічником.

Google Now on Tap

Примітно те, що Apple зі своїм трепетним ставленням до особистих даних користувачів сьогодні не може нічого протиставити новому Google Now on Tap. Їх голосовий асистент Siri володіє значно більш скромними даними про користувача, в той час як Google Now здатний брати інформацію навіть з ваших листів і повідомлень, щоб організувати роботу вашого смартфона і сервісів Google.

Google Now on Tap

Джоанна Стерн з Wall Street Journal, яка бачить майбутнє за новими можливостями Google Now, описала свій досвід використання сервісу наступним чином. Вона читала статтю про виступ Гілларі Клінтон у телешоу. Google Now запропонував їй більше інформації про Хілларі, включаючи посилання на відповідні сторінки в Twitter і Instagram. Продовжуючи читати статтю, Джоанна запитала у Google: «Скільки їй років», на що пошуковик відповів: «Хілларі Клінтон 67 років». І все це працює також у випадку зі сторонніми додатками.

З Google Now on Tap смартфон на Android перетворюється в персонального асистента, з яким не треба церемонитися. Він сам запропонує те, що може вас цікавити. Це технологія, яку Apple сьогодні нічим бити. Хоч вони і йдуть у цьому напрямку, Google на два кроки попереду.