G Pay — система мобільних платежів від компанії LG

Для багатьох компаній ласим шматком пирога залишається ринок мобільних платежів. Apple, Google і Samsung вже запустили, свої системи оплати за допомогою смартфона. А згідно з останніми відомостями від інсайдерів, в найближчому майбутньому, компанія LG йдучи в ногу із трендами, планує запустити власну систему мобільних платежів G Pay.

Як повідомляє androidauthority, за відомостями деяких джерел, а також спираючись на заявки на реєстрацію відповідних товарних знаків у Південній Кореї і США, можна зробити висновок, що LG готується запустити власну версію системи мобільних платежів G Pay. Крім того, повідомляється, що директор компанії Кім Чон Хун в ході презентації нового смартфона V10 1 жовтня підтвердив, що LG планує зайнятися платіжним бізнесом.

На даний момент найбільш універсальною системою є Samsung Pay, яка підтримує як чіпи NFC, так і емуляцію проводки магнітною карткою через зчитувальний пристрій терміналу. При цьому ніяких реальних даних карти не передається, замість цього використовуються генеровані банком тимчасові дані. Так що шахраям просто марно перехоплювати цей сигнал.

G-pay-Ua-Format

Проте джерело, близьке до LG, повідомляє, що компанія докладає всіх зусиль, щоб перевершити універсальність усіх існуючих на ринку систем. Хоча точні технології, які G Pay збирається підтримувати, на жаль, поки не розголошуються.

У кожному разі власна система мобільних платежів повинна не тільки допомогти компанії конкурувати зі своїми колегами по цеху, а й дати заробити на цій розвинутій сфері послуг.

Поки не зрозуміло, коли LG збирається зробити офіційну заяву про свої плани, але сподіваємося, що це станеться ще до кінця року.