ESET випустила антивірус для OS X El Capitan

ESET випустила антивірус для OS X El Capitan

Міжнародна антивірусна компанія ESET випустила нові рішення для захисту від вірусів комп’ютерів Apple – ESET NOD32 Cyber ​​Security і ESET NOD32 Cyber ​​Security Pro. Ці утиліти, як повідомляється, сумісні з новітньою операційною системою OS X El Capitan.

ESET випустила антивірус для OS X El Capitan

ESET NOD32 Cyber ​​Security забезпечує захист від відомих і нових шкідливих програм і не впливає на продуктивність системи, стверджують у компанії. Удостоєний нагород продукт включає кілька захисних контурів, включаючи модулі «Антивірус» і «Антифішинг», що запобігає крос-платформні атаки із застосуванням соціальної інженерії.

«ESET NOD32 Cyber ​​Security Pro – повнофункціональний комплексний продукт для безпеки з зручним інтуїтивним інтерфейсом. Він успішно детектував 100% зразків шкідливого ПЗ для Mac OS X », – йдеться у звіті незалежної лабораторії AV-Comparatives, складеному за підсумками порівняльного тестування антивірусних продуктів для OS X.

У ESET відзначають, що незважаючи на те, що для екосистеми OS X розроблено значно менше шкідливих програм, ніж для Windows, вірусна лабораторія виявила «понад десять нових загроз для цієї платформи за останній час». Крім того, нещодавно аналітики Google Project Zero зафіксували три уразливості Mac.

Завантажити NOD32 Cyber ​​Security Pro і NOD32 Cyber ​​Security можна на сайті ESET.