Думки світових експертів про Microsoft Surface Book

Surface-Book-2-Ua Format

Відомі світові Hi-Tech-видання, на зразок The Verge, Mashable та Engadget, опублікували огляди представленого недавно Microsoft Surface Book. Майже всі вони зійшлися на думці, що це один з кращих ноутбуків, але і він не позбавлений недоліків. Ua Format вибрав кращі варіанти з оглядів цього пристрою.

The Verge

Оскільки Microsoft називає Surface Book ноутбуком, давайте будемо судити про нього, як про ноутбук. При першому погляді на Surface Book важко не порівняти його з MacBook Pro. У нього великий трекпад, гарний поділ між кнопками і відмінне поєднання чорного і сріблястого кольорів в дизайні. Все це нагадує MackBook Pro, але Microsoft не стала в точності копіювати продукт Apple. Як матеріал для корпусу обраний сплав магнію – шорсткий на дотик і не такий холодний, як алюміній у MacBook.

Кріплення для екрану сконструйовано не найвдалішим чином. Коли закриваєш ноутбук, між екраном і клавіатурою залишається невеликий простір, куди набивається пил, волосся і інше сміття.

Чи можна назвати Surface Book найкращим ноутбуком? Майже. Інколи під час використання цього пристрою мені хотілося, щоб компанія Microsoft випустила «чистий» ноутбук – без зйомного екрану і цієї щілини між ним і клавіатурою. Якщо Microsoft вдасться створити конструкцію кріплення, позбавлену цього недоліку, буде чудово.


Mashable

Surface Book-Ua Format

Ніхто не говорить, що в Microsoft винайшли нову категорію пристроїв. Буде більш правильно сказати, що Surface Book – еволюційний продукт на межі планшета і ультрапортативного ноутбука.

У Surface Book екран як у планшета і клавіатура як у ноутбука. Змусити ці дві речі ідеально працювати один з одним здається неможливим, але у Microsoft вийшло це зробити – багато в чому завдяки унікальному кріпленню. Воно дозволяє користуватися пристроєм як повноцінним ноутбуком або як планшетом, причому екран можна або зняти, або перевернути іншою стороною – так, щоб його тильна частина опинилася на клавіатурі.

Те, що екран від’єднується, – приємний бонус Surface Book. Бонус, тому що навряд чи ви будете часто відокремлювати його від бази, тим більше, що при цьому різко зменшується час автономної роботи.


Engadget

Surface Book-1-Ua Format

На перший погляд, Surface Book – звичайний 13-дюймовий ноутбук з передовим дизайном, витривалою батареєю і високою продуктивністю, яку, втім, можна знайти у деяких інших пристроїв на зразок MacBook Pro. Але, на відміну від Mac, у нього можна зняти екран, після чого той миттєво перетвориться на надзвичайно легкий планшет, що працює на процесорі Intel Core.

Surface Book не ідеальний – як будь-який продукт. Однак він підвищує планку, до якої потрібно прагнути виробникам ноутбуків. Навіть якщо ви не збираєтеся від’єднувати від нього екран, в будь-якому випадку перед вами буде добротно зібраний ноутбук з високою тривалістю автономної роботи (від 11,5 до 14 годин в залежності від конфігурації) і продуктивністю, до якої не дотягує більшість подібних пристроїв. На жаль, в планшетному режимі Surface Book тримає заряд набагато менше (трохи більше 3:00), так що незважаючи на те, що ним зручно користуватися, без розетки він довго не проживе.


TechCrunch

microsoft-surface-book-Ua Format

У своїй існуючій формі Surface Book сподобається будь-кому, але купувати його будуть одиниці. Більшість людей купує недорогі ноутбуки для того, щоб юзати в інтернеті та читати електронну пошту. Surface Book призначений для тих, хто хоче вичавити максимум з мобільних і десктопних можливостей Windows 10.


The Next Web

Surface-Book-9-Ua Format

Коли останній раз ви захоплювалися ноутбуком – особливо на базі Windows?

Кілька тижнів тому компанія Microsoft здивувала світ, представивши Surface Book, і сталося дещо особливе: ми нарешті знову знайшли гідний ноутбук. Пристрій з прекрасним дизайном, батареєю на 12:00, дискретною графікою, який ще й уміє перетворюватися на планшет?

Все це звучить занадто добре, щоб виявитися правдою, однак після декількох тижнів використання Surface Book, я щасливий повідомити, що Microsoft не тільки вдалося створити найпривабливіший з ноутбуків, доступних сьогодні, це одне з найкращих пристроїв, якими я користувався в останні роки.

Потрібно віддати належне Microsoft; компанії вдалося сконструювати повністю металевий ноутбук, який не виглядає схожим на MacBook. За пару тижнів чотири абсолютно випадкові людини запитали мене, що за пристрій я використовую.

Surface Book – це одночасно як MacBook для Apple і Nexus для Google. Він показує всі можливості нової операційної системи Microsoft і задає високий стандарт, якого повинні прагнути сторонні виробники. Але для Microsoft він значить щось більше: компанія взяла майбутнє пристроїв на базі Windows – зокрема, ноутбуків – у свої власні руки. Прямо зараз майбутнє виглядає чудово.