Думка експерта після користування планшетом Apple iPad Pro

apple-ipad-pro

Зовсім скоро в продаж надійде iPad Pro, а поки ми маємо можливість дізнатися думку про ґаджет користувача, який вже встиг познайомитися з професійним планшетом компанії Apple. Своїми враженнями від 12-дюймового девайса поділився журналіст, викладач та експерт з технологій, Фрейзер Спейрс.

За словами Фрейзера, iPad Pro разом з фірмовими аксесуарами Apple, включаючи перо Apple Pencil та клавіатуру Smart Keyboard, дозволяють по-новому поглянути на роботу з планшетами та процес створення контенту.

«Я досі під враженням, – говорить Спейрс. – По-моєму – це відмінний пристрій. iPad Pro дуже потужний і його продуктивності вистачає для всіх завдань, незалежно від пропонованих вимог. Неважливо, як ви будете його використовувати: малювати або редагувати фото, обробляти відео або писати музику – він прекрасний у всьому. iPad Pro значно перевершує iPad Air 2 за всіма параметрами », – розповів Фрейзер.

Фрейсер особливо відзначив багатозадачність на iPad Pro, яка працює «зовсім інакше». Завдяки великому дисплею здається, що працюєш відразу з двома iPad.

apple-ipad-pro

«Але більшою мірою мене вразила реалізація багатозадачності, яка набагато краще всього того, що пропонувалося на планшетах раніше. Цей пристрій дійсно годиться для професійного використання й однаково добре підійде як для серйозної роботи, так і для творчості », – додав журналіст.

У той же час він зазначив, що деякі операції iPad Pro виконує не кращим чином. На його думку, читати книги набагато зручніше на більш компактному iPad mini, який легший. Експерт не рекомендує купувати гаджет тільки для «приліжкового» перегляду фільмів або веб-серфінгу. Пристрій просто не зможе реалізувати весь свій потенціал.

Що стосується Apple Pencil, то Спейрс був щедрий на похвалу: «Стилус вийшов надзвичайно хорошим. Безумовно, це найкраще перо для iPad з усіх створених до цього. Він працює настільки чітко і природно, що я постійно забував, що пишу не звичайним олівцем на папері, а вожу цифровим пером по екрані ».

apple-ipad-pro-pencil

А ось Smart Keyboard не сильно порадувала експерта. На його думку, клавіатура в цілому непогана, але її плюси цим і обмежуються. «Нічого надприродного в ній немає. Вона схожа на вироби від Logitech, і нагадує клавіатури, з якими ми раніше вже були знайомі », – сказав Спейрс.

«Якщо ви активно користуєтеся додатками Editorial, Keynote, Pythonista, Office, Adobe, Omni або Panic, вам дійсно варто придивитися до iPad Pro», – наголосив експерт.

expert

Продажі iPad Pro почнуться в листопаді за ціною від $ 799 за модель з 32 ГБ пам’яті.