Додаток Facebook для iOS тепер підтримує 3D Touch

fb_menu-Ua Format

Для власників iPhone 6s і 6s Plus з’явились хороші новини. Оновлений додаток Facebook тепер доступний для нової операційної системи пристроїв з підтримкою 3D Touch. Завдяки новим змінам взаємодіяти з додатком стало набагато зручніше і простіше.

Перш за все, з’явилася варіативність вибору можливостей швидкого доступу, наприклад, до завантаження фотографій, відео або статусу. При певному натисканні додаток також пропонує на вибір деякі функції швидкої роботи з месенджером як на головному екрані смартфона, так і безпосередньо всередині самого додатка. Наприклад, швидкий перегляд фотографій або сторінок користувачів.

Facebook-3D-Touch-iPhone-6s-Ua Format

Оновлення є одним з найбільш очікуваних для пристроїв компанії Apple. Особливість флагманських смартфонів полягає саме у здатності до максимально зручної, простої і, найголовніше, швидкої роботи з додатками.

Крім Facebook і стандартних додатків від Apple, здатністю до 3D Touch вже обзавелися Pinterest, Jet, Twitter, Shazam, OpenTable, Confide і FireChat, Medium, Dropbox, Evernote та інші. Також серед популярних додатків WhatsApp, Moments і Groups.

Оновлення вже доступно в iTunes. Крім цього, пізніше компанія збирається включити в додаток підтримку Live Photos, що також являється новою функцією пристроїв компанії Apple.