Дизайн Nexus 6P скопіювали?

Nexus 6P

Сьогодні складно випустити продукт, який не будуть вважати схожим на що-небудь ще. На жаль, багато компаній роблять це цілком свідомо. Особливо добре ця звичка розвинена у азіатських компаній. Ні у кого навіть не виникає сумнівів у тому, які цілі переслідувала компанія Lenovo, випускаючи свій S90. Однак нові Nexus хоч і схожі на всі сучасні смартфони, все ж змогли в чомусь стати унікальними. Чи ні?

Дизайн Nexus 6P вкрали?

Думаю, я не єдиний, кому дизайн Nexus 6P здається більш привабливим, якщо вибирати з двох представлених нещодавно смартфонів. На це і розраховували, привабливий корпус смартфона виготовлений з преміальних матеріалів, і він виглядає унікальним. Втім, у ZTE так не вважають.

Дизайн Nexus 6P вкрали?

Маркетинговий директор компанії ZTE Лу Нянь Хан в соціальній мережі Weibo відзначив схожість нового Nexus 6P і ZTE Athena. Зрозуміло, компанії ZTE не дає спокою цей новий смартфон, вони давно змагаються з Huawei. Але комусь схожість дійсно може здатися очевидною. Варто також поглянути на інші пристрої компанії Huawei, і стає зрозуміло, що компанія не соромиться використовувати вдалі ідеї конкурентів.