Давайте дізнаємось який процесор стоїть у вашому iPhone 6S

apple a9 chip

Спочатку стало відомо, що у нових iPhone 6s стоять чіпи A9 різного розміру. Чіп виробництва TSMC дещо більше чіпа від Samsung. Зовсім нещодавно Інтернет сколихнула новина про те, що iPhone 6s з різними чіпами працюють по-різному. З’ясувалося, що апарати з чіпом від TSMC менше гріються і довше працюють від одного заряду, ніж точно такі ж iPhone 6s, але з процесором від Samsung. Варто звернути на це увагу і дізнатися, який чіп стоїть у вашому новому iPhone.

Для того щоб дізнатися, який чіп встановлений в вашому смартфоні, вам потрібно встановити безкоштовний додаток з App Store під назвою Battery Memory System Status Monitor. Встановіть і запустіть цей додаток на свій iPhone, виберіть вкладку System у верхній частині екрана програми, і в розділі Device ви побачите назву вашої моделі iPhone.

  • N71mAP — це iPhone 6s з процесором від TSMC
  • N66mAP — це iPhone 6s Plus з процесором від TSMC
  • N71AP — це iPhone 6s з процесором від Samsung
  • N66AP — це iPhone 6s Plus з процесором від Samsung

Варто відзначити, що iPhone 6s з чіпами від Samsung і TSMC абсолютно не відрізняються, якщо говорити про продуктивність і роботу з графікою. Єдина невелика відмінність, як вже було сказано вище, пов’язана зі споживанням енергії. Так що якщо вам попався iPhone 6s або iPhone 6s Plus з чіпом від Samsung, не варто засмучуватися, у вас в руках все ще кращий смартфон цього року.