Cortana з’явиться на Xbox One тільки в наступному році

Cortana

Microsoft в даний момент зайнята тестуванням нового меню для Xbox One, побудованого на базі Windows 10. Прийдешнє оновлення буде включати в себе цілий ряд корисних нововведень, серед яких особливе місце займає підтримка голосового помічника Cortana. В окремій серії відеороликів Microsoft демонструвала, як Cortana працює з новим інтерфейсом консолі, але вже зараз редмондці повідомляють, що голосовий помічник не з’явиться на приставці разом з прийдешнім в листопаді оновленням прошивки. Розробники також поспішили повідомити, що «Кортана» вийде на Xbox One тільки в майбутньому році.

Незважаючи на відстрочення виходу Cortana, співробітники Microsoft планують представити новий інтерфейс для Xbox One в найближчому часі. Більш того, розробники збираються збільшити кількість тестувальників видозміненого меню.

В майбутньому також вийде оновлений додаток для Xbox Windows 10. Його бета-версія, доступна вже зараз, включає в себе кілька корисних нововведень, таких як підтримка групових чатів (без необхідності щоразу вдаватися до голосових команд) і можливість відповідати на повідомлення прямо з повідомлення. Microsoft також вводить підтримку спеціальних повідомлень для користувачів Xbox Live, які відображаються, коли їх додають у друзі, роблять репости їх повідомлень і коментують відеокліпи.