Чому смартфон заряджається повільно? Давайте шукати рішення проблеми

Мобільні пристрої не просто так назвали подібним чином. На даний час, звичайно, наші з вами девайси володіють набагато більшою функціональністю, величезними дисплеями, які споживають багато енергії, проте від коренів йти не можна. Смартфони завжди повинні залишатися максимально мобільними. Погляньте на опитування користувачів, найважливішим параметром для яких став час роботи пристрою.

Однак не тільки часом роботи визначається мобільність гаджета, але ще і швидкістю зарядки. В даний час існує безліч технологій швидкої зарядки, які здатні зарядити ваш девайс до 70 відсотків всього за 30 хвилин. Втім, з цим у деяких користувачів може виникнути ряд труднощів. Смартфон заряджається 3-4 години? Ми спробуємо знайти і усунути проблему.

Несправний USB-кабель

Несправний USB-кабель
Перш ніж звинувачувати в усьому несправний акумулятор або чергове оновлення до більш свіжої версії Android, постарайтеся насамперед перевірити кабель на наявність зовнішніх пошкоджень. USB-кабелю приділяють небагато уваги, а коли мова заходить про його довгу службу, навпаки, багато виробників почали виробляти захисне покриття кабелів з органічних речовин, що призводить до більш швидкого виходу з ладу, до слова, Lightning – гарний тому приклад.

Перевірте, чи немає на вашому кабелі місць, де порвалося захисне покриття, також, ймовірно, кабель перебував у місцях з дуже низькою температурою. У кожному разі насамперед варто перевірити його на іншому пристрої. Якщо все працює справно, переходимо до наступного пункту, в іншому випадку замініть ваш USB-кабель на новий.

Тим часом слід перевірити і USB-порт на наявність зовнішніх пошкоджень. До того ж, він може піддатися корозії, якщо апарат потрапляв у воду.


Слабке джерело енергії

Слабке джерело енергії
Намагайтеся заряджати смартфон не за допомогою комп’ютера або ноутбука, адже передача енергії подібним чином відбувається дуже повільно. USB 2.0 передає до 2,5 Вт (0,5A / 5B), у свою чергу, USB 3.0 – до 4,5 Вт (0,9A / 5B).


Несправний адаптер

Несправний адаптер
Оцініть адаптер живлення на наявність зовнішніх пошкоджень, якщо ж ніяких проблем виявлено не було, перевірте параметри адаптера: якщо струм всього на 1 А, заряджатися девайс буде повільніше, ніж у випадку, якщо мова йде про 1,5-2 А. Проте варто пам’ятати : не кожен смартфон підтримує подібні показники. Намагайтеся завжди використовувати стандартний адаптер, що йде в комплекті. Тим часом деякі сучасні пристрої підтримують швидку зарядку Quick Charge, і, як правило, в комплекті не буває QC-адаптера, його слід купити окремо.


Ваш смартфон застарів

HTC-One-M7-vs-One-M8.@750
Якщо ви використовуєте гаджет більше двох років, не варто думати, що він буде заряджатися так само швидко, як і сучасні девайси 2015 року, підтримують різні технології швидкої зарядки. Бажаєте не відставати від прогресу? – Слід купити собі новий сучасний смартфон.


Акумулятор вийшов з ладу

3
Як правило, тривалість життя акумулятора дуже обмежена. Вже через 1-2 роки девайс стане заряджатися повільніше, а до трьох років і зовсім може почати вимикатися, наприклад, після проходження порогу в 50% залишкового заряду. Це говорить лише про одне: слід замінити батарею. Власники пристроїв зі змінною батареєю можуть замінити її самі, іншим радимо звернутися в сервісний центр.


Проблема – це ви

oneplus-2-battery-w596.@750
Намагайтеся не використовувати пристрій під час зарядки. Якщо ж зважилися, встановіть повзунок яскравості екрану на рівень нижче середнього, адже найбільше енергії йде на підсвічування дисплея. Закривайте запущені програми з вікна мультизадачности, «убийте» непотрібні процеси, для цього можна використовувати Greenify або Wakelock Terminator, наприклад.