Чи варто змінювати Nexus 5 на новий Nexus 5X?

Чи варто змінювати Nexus 5 на новий Nexus 5X?

На цьому тижні Google анонсувала відразу два нових смартфони лінійки Nexus. Перший з них став логічним продовженням вельми популярного та успішного Nexus 5. Напевно багато власників цієї моделі задумалися про перехід. Ймовірно, рішення далося б легше, якби не вартість новинки, яка виявилася вищою, ніж очікувалося. Тому питання переходу вимагає більш детального розгляду. Чи варто купувати новий Nexus 5X, якщо ви вже користуєтеся «простою п’ятіркою»? Подумаємо разом.

Що стосується габаритів, то 5X трохи більше, ніж Nexus 5, однак слід мати на увазі, що тут справа в збільшеній діагоналі екрану. Ще одна помітна відмінність – сканер відбитків пальців, який розташувався по центру на задній стороні девайса. До слова кажучи, там же, очевидно, знаходиться камера, яка тепер трохи виступає над поверхнею, і новий подвійний світлодіодний спалах. На лицьовій частині можна помітити проріз для динаміка і мікрофону.

Screen-Shot-2015-10-03-at-12.10.26.@750

Як бачите, основна відмінність криється в значно поліпшеній камері: c 8 Мп до 12,3. Але справа не тільки в цифрах. У Nexus 5X використовується новий модуль, який обіцяє високу якість фотографій. Любителі Селфі оцінять і оновлену фронтальну камеру, вирішення якої збільшилася з 1,3 до 5 Мп. У питанні автономності новинка також демонструє показники кращі. Ємність акумулятора збільшилася з 2 300 мАг до 2700.

У цілому очевидно, що Google добре попрацювала над наступним «Нексус». Залишилася б ціна на тому ж рівні – безумовно, оновлюємося. Але Nexus 5X коштує помітно дорожче попередника, тому не зайвим буде запитати себе, наскільки важлива краща камера і батарея. Не треба також забувати і про те, наскільки для вас є принциповим «чистий» Android, адже вартість новинки, швидше за все, виявиться на рівні Samsung Galaxy S6 і LG G4, які мають характеристики поліпшені.