Через проблеми в iOS 9 фанати iPhone переходять на Android

баги iOS 9

Шквал критики та розчарувань — ось, що супроводжує вже третій рік поспіль вихід нової версії iOS. Ще два роки тому користувачі Apple-ґаджетів розкололися на два табори: тих, кому яскраві кольори сімки не припали до душі та тих, хто з радістю прийняв новий плоский дизайн iOS 7. І ось, рік по тому, вийшла iOS 8, яка стала ще більш проблемною версією операційної системи, ніж її попередниця. Баги, вильоти, жахливі зависання, на старих пристроях таких як: iPhone 4S і iPad 2 – найбільш проблемна версія iOS в історії компанії. Загалом, у 2014 році власники Apple-девайсів, мабуть, вперше пізнали, що таке, коли телефон або планшет гальмує. Задля збереження честі компанії, вона швидко випустила кілька критичних оновлень і ситуація стала краще.

І ось тепер – iOS 9. Версія, яка задумувалася як продуктивна та найстабільніша. Але інтернет знову обговорює не її нові функції, а баги та вильоти й просто жахливі «гальма» на старих пристроях. Ряд користувачів відзначили, що їх ґаджети почали працювати ще повільніше після оновлення, тому деякі критикують й iOS 9 за це. Познущалися навіть над слоганом:

«Найсерйозніша операційна система тепер ще серйозніше … гальмує».

Дійшло до того, що деякі фанати iPhone стали поглядати у бік Android. Як розповів журналіст ZDNet Адріан Кінгслі-Хьюдж, провиною всьому – вкрай нестабільна робота новітньої операційної системи Apple.

«IOS 9 перетворила мій iPhone 6 Plus – продукт за багато сотень важко зароблених доларів – у щось, що доставляє великий дискомфорт замість задоволення», – пише він.

Адріан зазначає, що варто йому було лише почитати теми форуму підтримки Apple, щоб зрозуміти, що він не єдиний користувач, який зіткнувся з великим числом проблем. Він перерахував основні претензії до iOS 9:

  • Низька чутливість тачскріна.
  • Відмикання Wi-Fi.
  • Підвисання інтерфейсу.
  • Підвисання при переході з горизонтального пложення в портретний режим.
  • Вильоти програм.
  • Повільне завантаження програм.
  • Глючна клавіатура.
  • Малий час автономної роботи.

Наскільки все погано? Однозначно сказати важко. У кожного користувача своя історія з оновленням: хтось дійсно стикається з проблемами на кшталт підвисання і збоїв, а хтось напевно вигадує, підкидаючи дров у багаття. Кінгслі-Хагс переконаний, що якість операційних систем iOS знижується. Він вважає ситуацію з мобільною платформою Apple критичною.

Слоган «Apple просто працює» тепер можна замінити на «колись працювало», – пише він.

«Я далекий від думки, що Android ідеальна система, але, дивлячись на ситуацію з iOS, у мене просто не залишається вибору. Apple, я даю тобі останнє попередження. Релізи з помилками не дозволяють отримати колишнє задоволення від роботи з iPhone і змушують дивитися на продукцію конкурентів. Виправ це – чи втратиш клієнта », – додав він.