Цей тиждень для Apple: фінансовий тріумф, новий Apple TV та експансія Apple Pay

apple building

Останній тиждень жовтня виявився досить насиченим та оптимістичним для Apple: вдалі фінансові результати за останній квартал, запуск оновленого Apple TV та плани з розширення Apple Pay.

Apple отримує $51.5 млрд доходів за останній квартал

apple coobЩе в четвер Apple відзвітувала про свій доволі значний дохід, з якого $11.1 млрд є чистим прибутком. Це сталося переважно завдяки високому рівню продажу iPhone та Mac, в той час як зацікавленість покупців iPad продовжила довготривале падіння.

Цікаво відмітити, що компанія збільшила доходи з китайського ринку на 99% за останній рік, а дохід від продажу Apple Watch склав $1.69 млрд за перші 5 місяців.

Apple Pay вийде на ринки Австралії та Канади до кінця 2015 року

apple payСюрпризом стало те, що, завдяки партнерству з American Express, Apple Pay стане доступним в Австралії та Канаді до кінця року. На черзі Іспанія, Сінгапур і Гонконг, які вже в плані географічного розширення сервісу протягом 2016 року.

Четверте покоління Apple TV вже доставляється

apple tv

Пройшов менш як тиждень зі старту попередніх замовлень, а Apple вже в цю п’ятницю почав доставку нового Apple TV замовникам із США. Як повідомляється, кількість пристроїв є достатньою для задоволення наявного попиту.

Четверте покоління включає в себе голосові команди Siri, покращений пошук, сенсорний пульт, та свій App Store. Хоча, варто зазначити, що Siri не працюватиме з Apple Music аж до 2016 року. Окрім того, офіційний додаток Remote («Пульт дистанційного керування») для iPhone, iPad, iPod touch й Apple Watch наразі несумісний із новим Apple TV.