BlackBerry Priv: що в коробці? Розпечатування смартфона від Carphone Warehouse

Важко повірити, проте цей день нарешті настав: BlackBerry таки виготовив телефон на Android. Priv, спочатку іменований як Venice, почне відвантажуватись зі складів 6 листопада для клієнтів із США. Проте, британському магазину Carphone Warehouse вдалось отримати та розпакувати смартфон раніше.

В ролику, який поки доступний лише англійською (що зовсім не заважає оцінити візуальні якості смартфона) чарівна леді демонструє нам коробку із написами «Privilege» (Привілей) та «Privacy» (Приватність).

Усередині пакування знаходяться сам пристрій, інструкції, навушники та USB кабель.

Відео також демонструє кілька унікальний особливостей BlackBerry Priv. Зокрема, BlackBerry Hub доступний одночасним натиском кнопки «Home» та свайпом вправо. Віртуальна клавіатура Priv дозволяє обирати пропоновані варіанти завершення вводу свайпом в бік слова.

Фізична клавіатура, запозичена у Passport, є не лише традиційним засобом набору тексту, а й включає функціонал трек паду для навігації.

blackberry-priv-hands-2-uaformatУ ролику демонструється і пошук на BlackBerry, який дозволяє знаходити інформацію як в телефоні, так і в Інтернеті та активується свайпом вгору та вліво від кнопки «Home».

Невеличка презентація завершується швидким поглядом на унікальний додаток від BlackBerry – DTEK, який дозволяє встановити пріоритет на приватність і дає можливість користувачу налаштувати безпеку пристрою на свій розсуд.

blackberry-android-slider-phone-Ua FormatBlackBerry Priv надійде в продаж у США протягом тижня, проте вартість unlocked-версії пристрою сягне захмарних $749. У залежності від успіху (чи навпаки, його відсутності) це може стати лебединою піснею компанії на ринку апаратних засобів.

Що думаєте Ви? Залиште свої коментарі нижче.