Битва сканерів відбитків пальців: Nexus 5Х проти iPhone 6s

Fingerprint-light-blue-Ua Format

Сьогодні розпочалися глобальні продажі новенького «гуглофона» Nexus 5Х. Девайс, розроблений  спільними зусиллями компаній LG та Google, вже з’явився в роздрібних мережах США, Великобританії, Канади, Індії, Ірландії, Японії та Кореї. Автор YouTube-каналу SuperSaf вирішив порівняти швидкість роботи сканера відбитків пальців iPhone 6s та еталонного «гуглофона».

scanner-Ua Format

Нагадаємо, що цього року Google представила відразу два нових смартфони, і Nexus 5X став більш доступним рішенням, що позначилося на технічних характеристиках і матеріалах корпусу. Апарат з 5,2-дюймовим дисплеєм виконаний з пластику і доступний в трьох колірних рішеннях: класичних чорному і білому, а також ментоловому.

Смартфон Google працює під керівництвом Snapdragon 808 з частотою 2,0 ГГц і оснащений оперативною пам’яттю в обсязі 2 ГБ і вбудованою флеш-пам’яттю на 16 або 32 ГБ. Основна камера побудована на датчику зображення з роздільною здатністю 12 мегапікселів з розміром світлочутливого ​​осередку 1,55 мкм, містить об’єктив з апертурою F / 2,0 і дозволяє знімати відео в дозволі 4K. Фронтальна камера характеризується здатністю 5 мегапікселів і максимальною діафрагмою F / 2,2. Пристрій також оснащений інтерфейсом USB-C. Комунікатор працює під управлінням Android 6.0 Marshmallow.

Сканер відбитків пальців Nexus 5Х розташований на звороті пристрою. Для порівняння швидкості роботи сканера відбитків пальців смартфона і Touch ID в iPhone 6s довелося використовувати дзеркало, яке направили на об’єктив камери. Хто вийшов переможцем можна подивитися на відео нижче: