ASUS випустила офіційну утиліту для розблокування завантажувача ОС для ZenFone 2

ASUS-Zenfone-2-Ua Format

Велика кількість користувачів Android, які довгий період користуються своїм ґаджетом, вже перестає отримувати максимум від свого смартфона і хоче повністю контролювати все, що з ним відбувається. Тоді ви напевно неодноразово стикалися з процесом розблокування завантажувача операційної системи Android (bootloader), отриманням суперкористувача і установкою сторонніх прошивок.

Схоже тепер така можливість з’явилася і у власників ASUS ZenFone 2, так як виробник випустив офіційну утиліту для розблокування завантажувача операційної системи смартфона. ПЗ дозволить встановлювати різні сторонні прошивки і отримати повний контроль над пристроєм.

bootloader ASUS ZenFone 2 Ua Format

За словами ASUS, головне, що вам потрібно знати, так це те, що розблокування завантажувача операційної системи (bootloader) і установка неофіційних прошивок призводить до втрати гарантії. Це пов’язано з тим, що після розблокування bootloader виробник втрачає контроль над тим, що ви встановлюєте на свій пристрій і більше не несе відповідальності за ваші дії. Компанія відзначає, що після розблокування завантажувача повернути смартфон в початковий стан не вийде.

Перед використанням інструменту розблокування вам потрібно переконатися, що ваш ZenFone 2 працює на актуальній версії програмного забезпечення (не нижче 2.20.40.59). Враховуючи все вищесказане, розблокувати завантажувач і встановлювати сторонні прошивки рекомендується лише в тому випадку, якщо ви повністю впевнені в своїх силах.

Завантажити утиліту можна тут.

Джерело: phonearena.com