Адаптер Microsoft Display Dock перетворить смартфон на Windows 10 в настільний комп’ютер

Microsoft Display Dock

Поряд з безліччю нових пристроїв, Microsoft у вівторок презентувала адаптер під назвою Display Dock, випущений в рамках реалізації функції Continuum в Windows 10. Цій технології компанія надала особливу увагу в ході заходу.

Суть Continuum полягає в тому, що сумісний з платформою Windows 10 Mobile смартфон можна підключити до монітора і використовувати в якості заміни настільного комп’ютера. Звичайно, операційна система залишається мобільною, але інтерфейс повністю копіює настільну Windows 10. Гаджет відтворює звичне комп’ютерне середовище. Більш того, користувачеві доступні універсальні додатки, включаючи Word, PowerPoint, Excel або Outlook.

Microsoft Display Dock якраз виступає в ролі концентратора для підключення до смартфону монітора і маніпуляторів. Список портів представлений HDMI, USB Type-C, DisplayPort і трьома портами USB 2.0. Таким чином, до пристрою можна підключити клавіатуру, мишу і монітор, а також, наприклад, USB-накопичувач.

Габарити адаптера складають 64,1 х 25,6 х 64,1 мм, вага – 230 г. Частота оновлення зображення – 60 кадрів в секунду, підтримується Full HD здатність. На даний момент Microsoft Display Dock сумісний тільки з флагманами Lumia 950 і 950 XL.