29 жовтня відбудеться презентація OnePlus X

OnePlus X - Ua Format

В офіційному Twitter-акаунті компанії OnePlus з’явився запис, на якому запрошуються всі бажаючі побачити, щось «потужно-прекрасне». Як очікується, саме 29 жовтня, в Лондоні, виробник  офіційно представить ще один смартфон, який, схоже, отримає ім’я OnePlus X.

Раніше глава OnePlus розповів, що до кінця 2015 року буде випущений ще один смартфон. Він неодноразово згадував, що в цьому апараті прийнято рішення зробити ставку не на продуктивність, а зовнішній вигляд. З чуток, за цей апарат доведеться заплатити 249 доларів, що істотно дешевше того ж OnePlus 2.

Якщо судити за інформацією сертифікаційного агентства, неанонсований апарат, дійсно, буде дещо простіше, ніж OnePlus 2, але і бюджетними його характеристики не назвеш. Крім того, девайс відзначився в каталозі Amazon India, де, крім підтвердження даних з TENAA, згадується і процесор – ним може стати Helio X10 (MT6795). Якщо дані вірні, то OnePlus X стане першим смартфоном виробника з процесором не американським Qualcomm, а тайванської фірми MediaTek. Втім інші джерела запевняють, що новинка буде оснащена Qualcomm Snapdragon 801, перевіреним ще в OnePlus One.

На OnePlus X можна подивитися і завдяки американській сертифікаційній службі FCC:

OnePlus X - Ua Format

Крім того, компанія може представити і оновлення фірмової прошивки Oxygen OS, а також фітнес-гаджет, який стане конкурентом Xiaomi Mi Band. Всі ці дані є неофіційними, а тому нам варто почекати 29 жовтня, щоб дізнатися напевно, що ж цікавого приготували китайці на цей раз.