11 листопада варто чекати старт продажу iPad Pro

iPad Pro-Ua Format

Компанія Apple на початку вересня разом з планшетом iPad mini 4, презентувала гіганта iPad Pro. Він, на відміну від міні-планшета, досі не надійшов у продаж. Як стверджує інсайдер з 9to5Mac, продажі 12,9-дюймового iPad заплановані на середу, 11 листопада.

Точну дату запуску новинки компанія Apple не поспішає називати. Тим не менш, 9to5Mac запевняє, що iPad Pro надійде в продаж у другий тиждень листопада одночасно з аксесуарами такими, як: зйомна клавіатура Smart Keyboard та стилус Apple Pencil. Вартість iPad Pro з 32 ГБ вбудованої пам’яті та Wi-Fi буде складати $799, тоді як модель з 128 ГБ пам’яті і підтримкою стільникових мереж буде пропонуватися за $1079. Клавіатура обійдеться в $169, а стилус – ще в $99.

За даними джерела, серед дистриб’юторів Apple, в Україні iPad Pro в мінімальній конфігурації коштуватиме 18100 гривень. У таку ціну обійдеться модель з 32 ГБ пам’яті. Версія «Прошки» на 128 ГБ буде коштувати вже 21400 гривень. А iPad Pro в максимальній комплектації – з об’ємом пам’яті 128 ГБ і підтримкою LTE – коштуватиме 24200 гривень.

Новий iPad Pro був представлений на початку вересня. Він отримав 12,9-дюймовий екран з роздільною здатністю 2732 х 2048 пікселів, процесор A9X, 4 ГБ ОЗУ і флеш-пам’ять об’ємом 32, 64 або 128 ГБ. Придбати планшет, а також пропоновані в якості аксесуарів для нього стилус Apple Pencil, а також клавіатуру-чохол можна буде одночасно. Перший час клавіатура Smart Keyboard не буде доступна кириллицею. Про вартість Apple Pencil і клавіатури-чохла для iPad Pro в наших краях інформації поки немає.

iPad Pro

Спеціалізовані на продукції Apple експерти очікують, що вихід 12,9-дюймового планшета Apple дозволить збільшити середню вартість реалізованих пристроїв цього типу, але в кількісному вираженні обсяги продажів будуть падати, як це відбувається вже не перший квартал поспіль.

За даними азіатських джерел, до кінця цього року Apple планує випустити не більше 2,5 млн iPad Pro. У наступному кварталі обсяги випуску будуть ще менші, оскільки традиційний передсвятковий ажіотаж вже пройде. У самій скромній комплектації з придбаними додатково пером і клавіатурою iPad Pro коштує $1067, і це не та ціна, якою можна сьогодні заманити покупців планшета. Очевидно, це розуміє і сама Apple, яка поки обережно формує замовлення на новинку.