Ґаджет для селфі собак

Сфотографувати тварину або зробити спільне селфі з ним ой як складно. Тварина напевно не буде дивитися у вічко камери, а при кожній можливості буде крутитися або взагалі відвернеться на зовнішній фактор, наприклад, пробігаючого повз кота або сусідської дитини. Що ж робити?

Є рішення – на Kickstarter пропонується цікавий тримач Pooch Selfie для улюбленого м’ячика вашого вихованця. Аксесуар можна закріпити як на смартфон, так і на планшет.

В кріплення вміщується тенісний м’ячик. На думку авторів проекту, всі собаки люблять грати з м’ячем, тому він 100% приверне їх увагу, що дозволить зробити “правильний” фотознімок. Але, думаю, при бажанні можна закріпити і щось інше, що полюбляє ваша собака. Компанія по збору коштів на виробництво Pooch Selfie вже зібрала необхідну суму. По попередньому замовленню тримач обійдеться в $13. Зрештою, ця невелика дрібничка принесе вам трохи позитиву та дозволить радісно провести час та так звану фотосесію з вашим улюбленцем, який тепер, доречі, чудово спозує в кадрі.

А що ви скажете про новинку?  Діліться з нами в коментарях.