«Живе» фото HTC One A9: рятівник чи ні?

Не так давно в інтернеті з’явилися рендери смартфона в різних колірних варіаціях. Багато хто відзначає схожість з продукцією компанії Apple, і з цим не посперечаєшся. Проте в цілому дизайн One A9 залишає позитивні враження; принаймні, задня частина корпусу, адже передня, про яку зараз і піде мова, стане швидше ложкою дьогтю апарату.

Ми не станемо тягнути і відразу покажемо вам передню панель HTC One A9:

HTC One A9

Як можна помітити, попередні чутки виправдалися, смартфон залишився без фронтальних стереодинаміків і отримав сканер відбитків пальців. Тим часом, нікуди не поділася смуга з написом «HTC». Після побаченого виникає декілька питань:

  1. Чому компанія відмовилася від стереодинаміків BoomSound, які вважалися, ймовірно, ключовою особливістю пристроїв компанії?
  2. Чому не можна було прибрати або суттєво зменшити смугу з написом «HTC», а сам логотип перемістити нагору?
  3. Чому не можна було повністю відмовитися від логотипу і на його місце встановити сканер відбитків пальців?
  4. Революційний дизайн не повинен бути по-справжньому революційним?
  5. Наскільки складно вбудувати сканер відбитків пальців під дисплей?

Щодо останнього, звичайно, у нас великі сумніви. Однак в HTC люблять бути першопрохідцями, і даний крок міг би в черговий раз показати нам, на що дійсно здатна компанія.

Що ж ми маємо в підсумку? HTC топчеться на одному місці. Втім, це порожні слова, якщо не згадати характеристики апарату. Як процесор виступить Snapdragon 617, призначений для пристроїв середнього класу, між тим девайс оснастять 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам’яті, гідністю A9 можна вважати 5-дюймовий FullHD AMOLED-дисплей. Передня 4-Мп камера не викликає питань, на відміну від 13-Мп задній.

Компанія напевно спробує піднести One A9, як смартфон з відмінною камерою. Однак колишні результати говорять про зворотне, до того ж у нас є великі сумніви щодо можливостей розробників софта камери HTC створити що-небудь дійсно варте. Так, Sense 7 ідеальний, рівних компанії в оптимізації системи немає, проте з програмним забезпеченням камери у хлопців явні проблеми.

Давайте повернемося до нашого питання. Що ж ми маємо? Апарат з досить середньою продуктивністю, цікавим AMOLED-дисплеєм (AMOLED-технологія робить дисплей цікавим автоматично); акумулятора на 2150 мАг девайсу буде вистачати на добу використання, від задньої камери нічого надприродного споживачам чекати не варто, однак говорити про це поки все ж зарано.

Дизайн ми б віднесли до плюсів, так, передня панель не виправдала наших і, ймовірно, ваших очікувань, однак це не перший випадок, а очікувати від компанії, яка зазнає суттєвих фінансових проблеми, чогось більш масштабного було б невірно.

Таким чином, при ціні в 400 доларів – принаймні, на такий цінник ми і розраховуємо – HTC випустить хороший апарат, але для того, щоб поліпшити фінансове становище компанії, просто «хорошого» замало. Можливо наші читачі дотримуються іншої думки?

За матеріалами phonearena