VLC скоро прийде на Apple TV

Переосмислена приставка Apple TV 4-го покоління, незважаючи на деякі обмеження, вийшла неймовірно цікавою. На загальному тлі виділяється нова операційна система tvOS і спеціалізований магазин додатків App Store. Завдяки останньому, користувачі отримають доступ до безлічі додатків, що розширюють функціональність пристрою. Як було заявлено, популярні потокові сервіси Plex і VLC вже знаходяться на стадії розробки.

Творці VLC підтвердили цю інформацію сьогодні вранці, заявивши, що вирішили об’єднати вже існуючий програмний код з новим.

«Ще дуже рано робити які-небудь висновки, але відео вже відтворюється!» – Розповіли у своєму блозі представники VLC.

VLC являє собою крос-платформний медіаплеєр з функцією потокового сервісу і підтримкою багатьох аудіо- та відеоформатів. Дотепер плеєр був доступний на пристроях конкурентів, але обмежений для користувачів гаджетів під управлінням iOS і OS X.

image

Скотт Олеховскій, співзасновник компанії Plex, заявив, що додаток їх сервісу також скоро з’явиться в App Store для tvOS.

«Безумовно, ми зможемо запропонувати користувачам [Apple TV] свій сервіс. Ми вже отримали доступ до SDK для tvOS і опрацьовуємо декілька можливих варіантів розвитку. Після завершення необхідних доробок почнеться посилене тестування. Наша мета – дати користувачам можливість насолоджуватися «Plex» на різних платформах за їх вибором без обмежень », – поділився Олеховскій з видавництвом ITWorld.

В даний час Plex працює з такими приставками, як Fire TV і Chromecast. Власники Apple TV можуть користуватися сервісами лише нелегально, встановивши джейлбрейк. З урахуванням нових програмних можливостей покупка нової приставки від Apple набуває все більший сенс. А ви б купили Apple TV у світлі таких новин?